preloader

Підприємство

Українське підприємство “ОЛНОВА” засноване в травні 1997 року. Фірма «ОЛНОВА» існує на ринку больее, ніж 22 років. Прекрасна якість продукції зробило фірму «ОЛНОВА», лідером на ринку виробництва машин для подрібнення різноманітних відходів виробництва: побутових, будівельних, змішаного мусорп, відходів лісозаготівельного виробництва (сира та суха деревина, шпали, коріння дерев) , рулонів паперу та фольги, каміння і землі.

На початку своєї діяльності фірма “ОЛНОВА” займалася виготовленням різних металевих конструкцій для подрібнюючих машин з подальшим експортом їх у Європу. На початковому етапі на підприємстві працювало 15 чоловік, та з кожним роком, зі зростанням виробництва і збільшенням випуску продукції, зростало і число робітників, котрих зараз налічується на підприємстві близько 250 чоловік. Це чудовий колектив фахівців в галузі розробки та конструювання, виробництва і маркетингу.

З 2001 року на підприємстві почали повністю комплектовувати і монтувати вузли для машин по подрібненню деревини (первинні та вторинні подрiбнювачi), а в 2002 році було освоєно повний цикл виробництва подрібнювальних машин.

Фірма “ОЛНОВА” займається розробкою, конструюванням, монтажем та встановленням як окремих машин, так і цілих комплексів переробної техніки. Конструкція яких відповідає сучасним вимогам безпеки та найкращих експлуатаційних параметрів. Продукція фірми сертифікована стандартами ISO.

Фірма “ОЛНОВА” працює над впровадженням сучасних технологій розробки нових типів машин, пропонує взаємовигідне співробітництво.
Фірма має розгалужену мережу фірм та торгових агентів по обслуговуванню та збуту по всьому світі. Ми пропонуємо засоби для переробки вторинної сировини з введенням їх в експлуатацію та навчанням обслуговуючого персоналу а також гарантійне та післягарантійне обслуговування з постачанням комплектуючих та запасних частин.

„ОЛНОВА” у формі ТзОВ
80500, Україна, Львівська область, м. Буськ, вул. В. Івасюка, 5
тел./факс: +380 (3264) 3-02-22; 3-02-23
e-mail: office@olnova.com.ua

http://www.olnova.com.ua