preloader

Підприємство

Спільне українсько-німецьке підприємство “ОЛНОВА” засноване в травні 1997 року за участі німецької фірми «HAMMEL Recyclіngtechnіk GmbH». Фірма «HAMMEL Recyclіngtechnіk» існує більш аніж 20 років. Прекрасна якість продукції зробила фірму «HAMMEL Recyclіngtechnіk» та її партнера, СП “ОЛНОВА”, лідерами на ринку виробництва машин для подрібнення різноманітних відходів: побутові відходи, будівельні відходи, змішане сміття, відходи лісозаготівельного виробництва (сира та суха деревина, шпали, коріння дерев), рулони паперу та фольги, каміння та земля.

Співпрацює зі своїм партнером з Німеччини, постійно вдосконалюючи технічний рівень своїх виробів. Протягом цього часу наші робітники і конструктори проходили стажування в Німеччині, а німецькі фахівці проводили навчання наших працівників безпосередньо на виробництві тут, в Україні.

На початку своєї діяльності фірма “ОЛНОВА” займалася виготовленням різних металевих конструкцій для подрібнюючих машин з подальшим експортом їх у Німеччину. На початковому етапі на підприємстві працювало 15 чоловік, та з кожним роком, зі зростанням виробництва і збільшенням випуску продукції, зростало і число робітників, котрих зараз налічується на підприємстві близько 250 чоловік. Це чудовий колектив фахівців в галузі розробки та конструювання, виробництва і маркетингу.

З 2001 року на підприємстві почали повністю комплектовувати і монтувати вузли для машин по подрібненню деревини (первинні та вторинні подрiбнювачi), а в 2002 році було освоєно повний цикл виробництва подрібнювальних машин.

Фірма “ОЛНОВА” займається розробкою, конструюванням, монтажем та встановленням як окремих машин, так і цілих комплексів переробної техніки. Конструкція яких відповідає сучасним вимогам безпеки та найкращих експлуатаційних параметрів. Продукція фірми сертифікована стандартами ISO.

Фірма “ОЛНОВА” працює над впровадженням сучасних технологій розробки нових типів машин, пропонує взаємовигідне співробітництво.
Фірма має розгалужену мережу фірм та торгових агентів по обслуговуванню та збуту по всьому світі. Ми пропонуємо засоби для переробки вторинної сировини з введенням їх в експлуатацію та навчанням обслуговуючого персоналу а також гарантійне та післягарантійне обслуговування з постачанням комплектуючих та запасних частин.

СП „ОЛНОВА” у формі ТзОВ
80500, Україна, Львівська область, м. Буськ, вул. В. Івасюка, 5
тел./факс: +380 (3264) 2-12-10; 2-15-15
e-mail: office@olnova.com.ua

http://www.olnova.com.ua