preloader

Bauma 2013

Дивовижний HAMMEL – дивовижна BAUMA Нарешті знову настав час виставки Bauma! В квітні 2013-го у Мюнхені до 30-го числа поточного місяця проходитиме щорічна виставка Bauma. Жодна вистака не справляє такого враження на потенційних клієнтів, продавців та зацікавлених осіб з усього світу такою широкою пропозицією технологій як міжнародна спеціалізована ярмарка для будівельних машин, спеціальної техніки для будматеріалів, гірничо-будівельних машин, автомобілів для будівельних робіт та будівельних приладів.

Не дивно, що HAMMEL Recyclingtechnik, як і зазвичай, використовує цю вражаючу спеціалізовану ярмарку, як платформу, для найновіших розробок. Тому і цього року команда HAMMEL радо представляє свою продукцію клієнтам та зацікавленим особам на відкритій території виставки.

Фірма HAMMEL Recyclingtechnik GmbH презентує подрібнювач VB 750 DK та барабанне сито HZ 52. Ви зможете дізнатися більше про багатофункціональний подрібнювач VB 750 DK у спеціальній розробці “Special Edition” у новому дизайні з новим обладнанням. Також ви зможете розгледіти барабанне сито 52. Це сито HZ 52 відділяє подрібнений матеріал, що надходить із подрібнювача, на різні фракції, які за індивідуальним бажанням клієнта можуть бути модифіковані. Матеріал можна завантажувати не лише з подрібнювача, але й прямо з екскаватора.

Нова спеціальна розробка „Special Edition“ подрібнювача VB 750 DK не залишить Вас байдужими.
Представники фірми HAMMEL Recyclingtechnik GmbH будуть раді Вас бачити на новій виставці у Мюнхені – Стенд: відкрита територія F9, Nr. N915/2.

Відвідайте нас у Мюнхені! 15. – 21. квітня 2013 Нова Ярмарка, Мюнхен (Neue Messe München) відкрита територія F9, Nr. N915/2
Ми будемо раді Вас бачити!
Ваша команда HAMMEL!