preloader

Коротко про підприємство

Спільне українсько-німецьке підприємство “ОЛНОВА” засноване в травні 1997 року за участю німецької фірми «HAMMEL Recyclіngtechnіk GmbH». Фірма «HAMMEL Recyclіngtechnіk» існує на ринку больее, ніж 20 років. Прекрасна якість продукції зробило фірму «HAMMEL» та її партнера, фірму СП “ОЛНОВА”, лідерами на ринку виробництва машин для подрібнення різноманітних відходів виробництва: побутових, будівельних, змішаного мусорп, відходів лісозаготівельного виробництва (сира та суха деревина, шпали, коріння дерев) , рулонів паперу та фольги, каміння і землі.

Фірма “ОЛНОВА” тісно співпрацює зі своїм партнером з Німеччини, постійно працюючи над підвищенням технічного рівня своїх виробів. Протягом цього співробітництва наші робітники і конструктори їздили на стажування до Німеччини, а німецькі фахівці приїжджали на Україну для поглиблення знань працівників фірми.

На початковому етапі розвитку на підприємстві працювало 15 чоловік, але з кожним роком, зі зростанням виробництва і збільшенням випуску продукції, росло і число робітників, яке зараз складає близько 250 чоловік. Це прекрасний колектив фахівців у сфері розробки та конструювання, виробництва та маркетінга.С 2001 року на підприємстві здійснюється повна комплектація і монтаж вузлів для машин з подрібнення деревини (первинні і вторинні подрібнювачі), а в 2002 році була зроблена перша дробильна машина «під ключ» .

Фірма “ОЛНОВА” займається розробкою, конструюванням, монтажем та встановленням як окремих машин, так і цілих комплексів перерабативальной техніки конструкція якої відповідає сучасним вимогам безпеки і найкращим експлуатаційним параметрам.