preloader

Коротко про підприємство

Українське підприємство “ОЛНОВА” засноване в травні 1997 року. Фірма «ОЛНОВА» існує на ринку більше 22 років. Прекрасна якість продукції зробила фірму «ОЛНОВА», лідером на ринку виробництва машин для подрібнення різноманітних відходів виробництва: побутових, будівельних, змішаного сміття, відходів лісозаготівельного виробництва (сира та суха деревина, шпали, коріння дерев), рулонів паперу та фольги, каміння і землі.

На початковому етапі розвитку на підприємстві працювало 15 чоловік, але з кожним роком, зі зростанням виробництва і збільшенням випуску продукції, зростало і число робітників, яке зараз складає близько 250 чоловік. Це прекрасний колектив фахівців у сфері розробки та конструювання, виробництва та маркетингу. З 2001 року на підприємстві здійснюється повна комплектація і монтаж вузлів для машин з подрібнення деревини (первинні і вторинні подрібнювачі), а в 2002 році була зроблена перша дробильна машина «під ключ».

Фірма “ОЛНОВА” займається розробкою, конструюванням, монтажем та встановленням як окремих машин, так і цілих комплексів переробної техніки, конструкція яких відповідає сучасним вимогам безпеки і найкращим експлуатаційним параметрам.