preloader

Виставка в Кіровограді

З 1 по 3 жовтня в Кіровограді пройде національна агропромислова виставка “АгроЕкспо-2015” у виставковому комплексі по вул. Мурманській.

Відвідувачі найбільшої в країні агротехнологічної виставки «Агроекспо» цього року зможуть не тільки побачити максимально можливий асортимент сільгоспмашин, устаткування та технологій і матеріалів, а й власноруч випробувати на місці і придбати техніку.

Національний проект, серед організаторів якого – Міністерство аграрної політики та продовольства України, спочатку замислювався, як дозволяє аграрію в максимально повному обсязі ознайомитися із зразками вітчизняної та зарубіжної техніки, обладнання для АПК, ЗЗР та посевмат, відвідати масу інформативних тематичних семінарів, обмінятися досвідом з колегами з більшості регіонів країни.

Йдучи в ногу з вимогами часу, акцент цього року буде зроблений також на темі енергозбереження та альтернативної енергетики в АПК. В цілому тематика виставки включає машини, обладнання та технології для рослинництва, тваринництва, переробки відходів, ленного, присадибного господарства, а також упаковки та будівництва в АПК. Цього року, як і в минулому, «Агроекспо» на три дні стане не тільки центром ділової активності, але й місцем сімейного відпочинку з величезним вибором страв української та кавказької кухні в пунктах харчування, культурної та конкурсною програмою «Покровського ярмарку», традиційно проводиться на території виставки.

Для всіх, хто планує календар поїздок заздалегідь, нагадуємо: виставка «Агроекспо-2015» пройде 1-3 жовтня у Кіровограді. Стежити за новинами можна на офіційному сайті виставки ukragroexpo.com, а також на сторінках у соціальних мережах.

PartnerAgro