open menu
close menu Меню
ua ru en

Підприємство

Компанія “ОЛНОВА” заснована в травні 1997 року. «ОЛНОВА» існує на ринку більше 24 років. Прекрасна якість продукції зробила компанію лідером на ринку виробництва машин для подрібнення різноманітних відходів виробництва: побутових, будівельних, змішаного сміття, відходів лісозаготівельного виробництва (сира та суха деревина, шпали, коріння дерев), рулонів паперу та фольги, каміння і землі.

На початковому етапі розвитку на підприємстві працювало 15 чоловік, але з кожним роком, зі зростанням виробництва і збільшенням випуску продукції, зростало і число робітників, яке зараз складає близько 250 чоловік. Це прекрасний колектив фахівців у сфері розробки та конструювання, виробництва та маркетингу. З 2001 року на підприємстві здійснюється повна комплектація і монтаж вузлів для машин з подрібнення деревини (первинні і вторинні подрібнювачі), а в 2002 році було виготовлено перший подрібнювач «під ключ».

 “ОЛНОВА” займається розробкою, конструюванням, монтажем та встановленням як окремих машин, так і цілих комплексів переробної техніки, конструкція яких відповідає сучасним вимогам безпеки і найкращим експлуатаційним параметрам.

“ОЛНОВА” працює над впровадженням сучасних технологій розробки нових типів машин, пропонує взаємовигідне співробітництво.
Підприємство має розгалужену мережу партнерів та торгових агентів по обслуговуванню та збуту по всьому світі. Ми пропонуємо засоби для переробки вторинної сировини з введенням їх в експлуатацію та навчанням обслуговуючого персоналу а також гарантійне та післягарантійне обслуговування з постачанням комплектуючих та запасних частин.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю „ОЛНОВА”
80500, Україна, Львівська область, м. Буськ, вул. В. Івасюка, 5
тел.: +3800931890074
e-mail:
olnovarecycling@gmail.com

http://www.olnova.com.ua